CS

Když chcete vědět víc

GUARANT International se podařilo získat do Prahy prestižní akci na rok 2021!


18.4.2017

Praha bude v roce 2021 hostit velice významnou technologickou akci – mezinárodní konferenci o inteligentních systémech a robotech (IEEE/RSJ IROS 21, Conference on Intelligent Robots and Systems.) Jedná se o jednu z nejprestižnějších konferencí se zaměřením na robotiku na světě. Praha akci podobného rozsahu v tomto oboru ještě nehostila, stává se tak cílem nejen medicínských kongresů a konferencí, ale i těch se zaměřením na high tech technologie.

Konference je platformou pro šíření nejaktuálnějších trendů a inovací v robotice a inteligentních systémech. Její součástí bude také velká výstava nejnovějších robotických technologií. Očekávaná účast je více než 3000 odborníků z celého světa.

GUARANT International společně s klientem více než rok intenzivně pracoval na myšlence přivézt do Prahy tuto prestižní akci. Náročné přípravné činnosti zahrnovaly zpracování nabídky, zajištění podpory kandidatury a v neposlední řadě podporu při nelehkém průchodu sítem výběru. Na konci tohoto úspěšně zvládnutého maratonu byla Praha pozvána do jihokorejského Deajonu, kde musela obstát ve velice náročném souboji s Londýnem. Praha zvítězila především díky mezinárodnímu renomé českého klienta, dr. Přeučila, otevřené vízové politice, bezpečnosti a samozřejmě své dechberoucí kráse. Konferenci by se nepodařilo získat také bez velkého úsilí obchodního manažera GI Michala Chmela.

Roli českého ambasadora zastává Ing. Libor Přeučil, CSC. (CIIRC - Český institut informatiky robotiky a kybernetiky, ČVUT.) Zahraničním organizátorem je IEEE/RSJ.

V rámci Ambassador Awards Evening, pořádaného Prague Convention Bureau, získal český klient za získání této prestižní konference cenu za Kandidaturu roku 2016. Blahopřejeme!