CS

Když chcete vědět víc

Association House zorganizoval již druhé setkání pro klienta Eurobitume


14.3.2017

Ve dnech 7. – 9. března 2017 Association House zorganizoval dvou a půl denní Eurobitume jarní setkání (Eurobitume Spring Meeting) pro 55 účastníků v Bruselu, v Belgii.

Členové a hosté přijeli ze všech koutů Evropy a Ameriky, aby se zúčastnili každoročního jarního zasedání. Association House se postaral o celkovou organizaci a logistiku, spojenou s eventem (jmenovky, informační emaily, programy, šňůrky na krk, najímaní dodavatelů, výrobu certifikátů, kulturní prohlídky/večeře, koordinace organizačního týmu a všech zúčastněných stran.) Jedná se o druhé setkání, které AH pro Eurobitume uspořádal, na základě jejich velkých úspěchů a zdařilé spolupráce, plánuje nyní tým AH třetí setkání, které se uskuteční v říjnu 2017 v Lisabonu.

Ze slov generálního ředitele Eurobitume, Aimé Xhonneux vyplynulo, že je velmi spokojen s prací, kterou AH vykonalo a že si váží důvěry, kterou se oboustranně podařilo vybudovat.

Plánování a organizování ať už malého či velkého eventu v zahraničí zahrnuje spoustu mravenčí práce, Association House se v tomto ohledu stává stále zkušenějším a může tak poskytovat vysoce profesionální služby svým členským společnostem. Být na nových místech, je výborná příležitost pro členy/hosty, aby získali nový nadhled, a zároveň dostávají možnost poznávat nové kultury a zažívat zážitky společně.

Více informací o Association House naleznete zde: http://www.associationhouse.cz/