CS

Když chcete vědět víc

Evropský kongres dětské anestezie v rukou GUARANT International již potřetí


3.10.2016

GUARANT International zorganizoval ve dnech 29.9.-1.10. 8. evropský kongres dětské anesteziologie (8th European Congress on Paediatric Anaesthesia), který každoročně pořádá Evropská společnost dětské anesteziologie (European Society for Paediatric Anaesthesiology - ESPA). Kongres se konal v srbském hlavním městě Bělehradu a byl již třetím kongresem v řadě, který GUARANT International zajišťoval. Kromě organizace kongresu poskytuje GUARANT International ESPA třetím rokem i služby asociačního managementu.

Tentokrát byl vybrán hotel Crowne Plaza, který splňoval všechny požadavky klientů.

Kromě odborného programu (prezentací, workshopů, diskuzí,...) se účastníci mohli pobavit i při akcích společenských. Úvodní ceremoniál obohatilo vystoupení dětského tanečního souboru Dance factory (světových šampionů v moderním tanci), na uvítacím koktejlu zahrála kapela Sedlar music a při kongresové večeři si delegáti mohli zatančit při hudbě srbské kapely Skala.

Odezvy jsme zatím slyšeli pouze pozitivní, všem účastníkům se kongres velice líbil a už se těší na další ročník, který GUARANT International bude pořádat koncem září 2017 v Glasgow.

Více informací o kongresu naleznete zde: http://www.euroespa.com/congress/2016-belgrade/