CS

Když chcete vědět víc

Nová světla a moderní dřevěná podlaha v KCC


30.9.2016

Připravili jsme si pro vás kompletně nové osvětlení v sálech Empiria, Tower a Panorama.

Sál Empiria je vybaven 139 novými moderními světly Panos Infinity a po celém obvodu sálu se nachází pás nepřímého LED osvětlení. Celé osvětlení je řízeno dotykovým tablem se třemi předinstalovanými režimy, které lze upravovat i manuálně až na individuální úroveň každého ze 139 světel.

V sále Panorama je nainstalováno Philips Dynamic Lighting, které slouží pro komfortní osvětlení přednáškové místnosti schopné řízeně zvyšovat nebo tlumit pozornost. Tento koncept využívá proměnné hladiny bílého světla, při kterém se pomocí řízení barevné teploty světla ovlivňuje pozornost účastníků. Primárně jsou v tomto konceptu naprogramovány tři hlavní cykly, které řídí dynamické světlo ve dvou-, čtyř- a osmihodinových intervalech. Následující varianty se prolínají v průběhu konferencí tak, aby byla udržena pozornost vašich účastníků co možná nejdéle.

Varianty jednotlivých barevných nastavení a jejich výhody:

  • denní jasné světlo tlumí únavu a ospalost,
  • teplé bílé světlo je uklidňující,
  • denní bílé světlo má stimulační funkci.

V neposlední řadě bychom rádi zmínili výměnu koberce v sále Empiria za dřevěnou dubovou podlahu z masivu. Na této podlaze můžete po vaší úspěšné akci tančit až do rána.

Rádi vám vše ukážeme osobně, přijďte se podívat, těšíme se na vás.

Tým KCC