CS

Když chcete vědět víc

Vyzkoušejte si sezení na židlích oceněných Red Dot Award v Konferenčním centru City


30.9.2016

Vybrali jsme pro vás 470 kusů nových židlí nooi od rakouské společnosti Wiesner-Hager, která oslavila v minulém roce 20 let působení v České republice.

Pohodlná designová jednací židle nooi s vysokým komfortem sezení získala ocenění Red Dot za design ve formě „Honourable mention“ za zvlášť zdařilé řešení detailů.Ocenění Red Dot Award je dnes největší a nejuznávanější soutěží v oblasti designu na světě. Židle nooi s možností spojování do řad byla vyznamenána porotou díky jejím obzvláště povedeným detailům, jako je například inovativní spojení pomocí podnože.Ergonomicky tvarovaná a pružná skořepina židle je v několika barevných kombinacích s přičalouněním sedací části skořepiny.

Židle nooi nejen splňuje vysoké nároky na funkčnost a vzhled, ale její tvar především umožňuje delší příjemně pohodlné sezení. Nooi pochází z designové dílny neunzig° design.

Naše konferenční centrum jsme také vybavili novými stoly yuno od téhož výrobce Wiesner-Hager. Yuno zaujme svým minimalistickým designem spolu se sofistikovaným technologickým konceptem, zejména perfektně promyšleným způsobem bočního spojování. Stoly jsou v bílé barvě a vhodně tak doplňují barevné designové židle nooi.

Minimalistický design je dílem německého designéra Andrease Kroba.

Konferenční centrum City je prvním centrem v České republice, které může tyto stoly nabídnout svým zákazníkům.

Rádi vám vše ukážeme osobně, přijďte se podívat, těšíme se na vás.

Tým KCC