CS

Když chcete vědět víc

3 Otázky pro Tomáše Rabocha


29.9.2016

Tomáš Raboch pracuje v GUARANT International již třináctým rokem. Začínal zde na pozici asistenta v obchodním oddělení a díky práci, kterou zde odvedl, zkušenostem a svému nadšení se vypracoval na pozici senior obchodního manažera pro Core PCO, na které působí od roku 2012. Aktuálně se v rámci služby Core PCO stará o získávání dlouhodobých klientů a o akce v zahraničí.

1. Čím je specifická služba Core PCO?

Naše Core PCO služby umožňují klientům/mezinárodním asociacím, aby naplno využili potenciál svých konferencí a mohli plánovat na více než jedno konferenční období. Obvykle se týkají organizace série tří až pěti kongresů pro danou mezinárodní asociaci. Dlouhodobá spolupráce je spojena se znalostí specifických požadavků klientů a umožňuje nám organizovat konference efektivněji, řešeními šitými na míru, bez ohledu na zvolenou destinaci.

2. Na čem aktuálně pracuješ?

Jsem nadšen, že se nám podařilo získat větší akci, která proběhne v roce 2018 v Londýně, což osobně považuji u tohoto klienta za odrazový můstek pro dlouhodobou spolupráci po celé Evropě. Jsem pyšný na to, že se nám podařilo porazit dvě konkurenční PCO z Londýna. Také se nám podařilo pomoci našemu klientovi získat do Bratislavy asi největší lékařskou akci, která tam kdy proběhla.

3. Čím se rád po práci odreagováváš?

Samozřejmě se odreagovávám prostřednictvím času stráveného s rodinou, se kterou vždy zapomenu na jakékoliv pracovní záležitosti. A sportem. V poslední době to je nejvíce kolo. Kola a cyklistiku miluji od malička. Jako malý jsem závodil na BMX a byl jsem několikanásobný mistr Prahy. Pokud čas a rodina dovolí, snažím se jezdit dvakrát až třikrát týdně, a to i v noci – s kvalitním osvětlením. Nejraději mám terény kolem Točné.