CS

Když chcete vědět víc

Konferenční centrum City v novém!


30.9.2016
V Konferenčním centru City proběhla velká rekonstrukce prostor.

Vybrali jsme pro vás 470 kusů nových židlí nooi od rakouské společnosti Wiesner-Hager, která oslavila v minulém roce 20 let působení v České republice. Pohodlná designová jednací židle nooi s vysokým komfortem sezení získala ocenění Red Dot za design ve formě „Honourable mention“ za zvlášť zdařilé řešení detailů. Ocenění Red Dot Award je dnes největší a nejuznávanější soutěží v oblasti designu na světě. Naše konferenční centrum jsme vybavili také novými stoly yuno od téhož výrobce – firmy Wiesner-Hager. Stoly yuno zaujmou svým minimalistickým designem spolu se sofistikovaným technologickým konceptem. Jsou v bílé barvě a vhodně doplňují barevné designové židle. Konferenční centrum City je prvním centrem v České republice, které může tyto stoly nabídnout svým zákazníkům.

Připravili jsme si pro vás kompletně nové zpracovaní osvětlení v sálech Empiria, Tower a Panorama. Sál Empiria je nově vybaven 139 moderními světly, po celém obvodu sálu se potom nachází pás nepřímého LED osvětlení, které je řízeno dotykovým tablem. V sále Panorama je nainstalováno Philips Dynamic Lighting, které slouží pro komfortní osvětlení přednáškové místnosti. Tento koncept využívá proměnné hladiny bílého světla, kdy pomocí řízení barevné teploty bílého světla stimuluje pozornost účastníků.

V neposlední řadě bychom rádi zmínili výměnu koberce v sále Empiria za dřevěnou dubovou podlahu z masivu. Na této podlaze můžete po vaší úspěšné akci tančit až do rána.

Konferenční centrum City jsme nově vybavili také novými projektory značky Panasonic typu PT-EZ770ZE, které se vyznačují svítivostí 6500lm. Typický je pro ně vysoký jas a vynikající kvalita obrazu s věrným podáním barev a nativním rozlišením WUXGA – 1920x1200px. Simulují také DICOM mód pro perfektní zobrazování medicínských RTG snímků. Dále jsme do KCC pořídili širokoúhlá plátna formátu 16:9. Tato plátna mají již předdefinovaná nastavení pro promítání, jak při široké, tak dlouhé variantě sálu.

Věříme, že se vám změny budou líbit.

Těšíme se na spolupráci a přijďte se k nám brzy podívat.

Váš tým KC City

Více informací o KCC zde: http://www.kc-city.cz/