CS

Když chcete vědět víc

Poprvé, podruhé, POTŘETÍ - EDTNA / ERCA v péči GUARANT International


31.8.2016

S radostí oznamujeme, že se GUARANT International stal již potřetí organizačním partnerem mezinárodní konference EDTNA / ERCA, jejíž 45. ročník proběhl ve dnech 17. – 20. září ve Valencii.

45. mezinárodní konference EDTNA/ERCA (45th EDTNA/ERCA International Conference) byla pořádaná společností European Dialysis and Transplant Nurses Association / European Renal Care Association (Evropská asociace dialyzačních a transplantačních sester / Evropská asociace renální péče). Hlavním tématem letošního ročníku bylo „Kvalita versus náklady – udržitelná ledvinová péče“. Místem konání konference bylo Palacio de Congresos de Valencia, a účast dosáhla 1100 delegátů z celého světa.

Na konferenci se potkali odborníci z oboru, zdravotníci, akademici, výzkumní pracovníci, lidé s onemocněním ledvin a zástupci farmaceutických firem, kteří diskutovali o výsledcích výzkumů a inovacích, které přispívají ke zkvalitnění renálního výzkumu a praxe po celém světě.

Díky našim partnerům byla také možnost navštívit zajímavou výstavu zaměřenou na ledviny, která zahrnovala nejmodernější technologie v renální péči.

Podle doporučení lékařů je v rámci prevence onemocnění ledvin nejdůležitější dodržovat pitný režim, proto jsme se i my snažili, aby delegáti v průběhu konference vypili doporučované množství 2,5 litru tekutiny denně.

Těší nás, že jsme se mohli podílet na tomto projektu.

EDTNA/ERCA je multidisciplinární organizace individuálních členů. Členství v asociaci je otevřeno pro zdravotní sestry, techniky, sociální pracovníky, dietology, transplantační koordinátory, jakož i další odborníky, kteří pracují v ledvinové péči. Cílem EDTNA/ERCA je zajišťování dalšího vzdělávání v péči ledvin a poskytování co nejvyšší úrovně léčby a podpory pro pacienty s onemocněním ledvin a jejich rodiny.

Více informací o akci naleznete na: http://www.edtnaerca-conference2016.com/