CS

Když chcete vědět víc

Ortopedové a traumatologové z celé Evropy se sešli v Praze


20.6.2016

Ve dnech 9 – 10. června GUARANT International organizoval The 11th Central European Orthopaedic Congress (CEOC) 2016. Kongres proběhl pod záštitou Mgr. Adriany Krnáčové, MBA, primátorky hlavního města Prahy a rektora Karlovy Univerzity v Praze, Prof. MUDr. Tomáše Zimy, DrSc., MBA.

Kongres CEOC se koná pravidelně již od roku 1996 v různých evropských městech. Tento rok byla místem konání Praha. Vědecký i společenský program byly částečně věnovány oslavě 700 let od narození krále Karla IV., který se zasloužil o vybudování významných pražských budov a památek.

Účastníci odjížděli z tohoto kongresu nadšeni, především díky možnosti učit se o novinkách v ortopedii a traumatologii, ale také díky tomu, že mohli poznat historii a tradici pořádající země. Akci doprovázela příjemná a přátelská atmosféra.

Hlavními tématy kongresu byly nové trendy v oblasti kyčelní a kolenní endoprotézy, degenerativní léčba artritidy, osteoporóza z ortopedického hlediska a mnohé další. Témata byla vybrána tak, aby zaručila a podpořila zajímavé a podnětné diskuze. Setkání se konalo v nádherném prostředí Kaiserštejnského paláce a zúčastnilo se jej celkem 150 delegátů z 16 zemí Evropy.

Pro GUARANT International bylo ctí podílet se na realizaci tohoto evropského eventu.

Více informací o kongresu naleznete zde: http://www.ceoc2016prague.org/