CS

Když chcete vědět víc

Doc. Froněk pozval mladé chirurgy do Prahy


28.5.2016

Ve dnech 25. - 28. května proběhl v Corinthia hotelu Praha 51. kongres Evropské společnosti pro chirurgický výzkum (51st Congress of the European Society for Surgical Research 2016). Jeho organizace se ujal GUARANT International. Prezidentem kongresu se stal doc. MUDr. Jiří FRONĚK, Ph.D. FRCS, přednosta transplantační chirurgie IKEM. Po profesionální stránce kongres připravil tým Lucie Přichystalové.

Hlavním cílem ESSR je podpořit vývoj a rozšiřování kvalitního základního a klinického chirurgického výzkumu a zároveň podporovat vzdělávání v této oblasti hlavně mladých lékařů a vědců.

Kongres ESSR 2016 byl organizován pro lékaře pracující hlavně v oboru chirurgie, čtyřdenního eventu se zúčastnilo více než 350 odborníků z celé Evropy a diskutovali především o vývoji a nových trendech v chirurgii. Nejvíce delegátů přijelo ze Spojeného Království, České republiky a Japonska.

V rámci kongresu byl pro účastníky připraven i pestrý společenský program. Delegáti se zúčastnili uvítací ceremonie v kongresovém hotelu a kongresové párty v Klášterní restauraci ve Strahovském klášteře.

Evropská společnost pro chirurgický výzkum (European Society of Surgical Research)
– sdružuje chirurgy, imunology a molekulární biology z celé Evropy i světa. Společnost poskytuje multidisciplinární a nadnárodní platformu, která je určena mladým vědcům a klinickým lékařům, aby prezentovali své nejnovější pokusy a objevy.

GUARANT International spol. s r.o.
se již čtvrt století stará o úspěch klientů při organizování mezinárodních kongresů a konferencí ve střední a východní Evropě. Spolu s dokonalou znalostí českého a evropského prostředí zákazníkům garantuje i vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu. S týmem 50 profesionálů organizuje každoročně 60 – 80 akcí v rámci České republiky i zahraničí.

Více informací o akci naleznete zde: http://www.essr2016.com/