CS

Když chcete vědět víc

Specialisté na krční páteř se sešli v Praze


16.5.2016

Ve dnech 11. až 13. května 2016 GUARANT International organizoval v hotelu Corinthia, v Praze 32nd Annual Meeting of the European Section of the Cervical Spine Research Society (CSRS-Europe). Lokálním partnerem konference se stal prim. MUDr. Petr Suchomel, Ph.D., přednosta Neurocentra Krajské nemocnice Liberec.

V rámci CSRS 2016 se v Praze sešlo na 200 expertů z oboru krční páteře, kteří se zaměřili na širokou škálu témat, pozornost věnovali především nejnovějšímu vývoji a výzkumu v oblasti nemocí krční páteře.

Mezi nejočekávanější řečníky bezesporu patřili Masatoshi Sumi, M.D. (oddělení ortopedické chirurgie, Kobe Rosai Hospital, Japonsko) a Robert F. Heary, M.D. (ředitel centra pro krční páteř, New Jersey), který je jedním z předních lékařů v komplexní péči o páteř, zaměřuje se na celou řadu konzervativních i chirurgických zákroků při onemocnění páteře.

Zajímavostí kongresu bylo, že i přestože se jednalo o evropskou akci, nejvyšší procento účastníků bylo z Japonska. Na kongresu byla 90 % účast mužských delegátů.

The Cervical Spine Research Society (CSRS-Europe) – je organizace, která sdružuje lékaře a vědce, kteří se zabývají klinickými a výzkumnými problémy krční páteře. Jejím cílem je zlepšení léčby a diagnostiky poranění krční páteře a nemocí s tím spojených.

GUARANT International spol. s r.o. se již čtvrt století stará o úspěch klientů při organizování mezinárodních kongresů a konferencí ve střední a východní Evropě. Spolu s dokonalou znalostí českého a evropského prostředí zákazníkům garantuje i vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu. S týmem 50 profesionálů organizuje každoročně 60 – 80 akcí v rámci České republiky i zahraničí.

Více informací o akci naleznete zde: http://www.csrsprague2016.org/