CS

Když chcete vědět víc

První zahraniční akcí roku 2016 byl kongres Slovenskej ortodontickej spoločnosti


25.3.2016

Ve dnech 1.-2. dubna probíhal, ve Štrbském Plesu, kongres Slovenskej ortodontickej spoločnosti 2016. Organizátorem kongresu byla Slovenská ortodontická spoločnost a o organizační zajištění se postaral GUARANT International.

Hlavním tématem kongresu byla lingvální ortodoncie, která se zabývá aplikací rovnátek lepením na vnitřní stranu zubů, což rovnátkům umožňuje, aby zůstala zcela skryta. Sekce pro zdravotní sestry a zubní asistentky se potom zaměřila především na dentální hygienu a čelistněortopedickou praxi.

Mezi nejočekávanější řečníky patřili například: Dr. Roberto Stradi, který vystoupil s přednáškou na téma Incognito TM lingvální systém u týnejdžrů, Dr. Francesco Garrino, který přednášel o vědeckém pozadí Invisalign, Dr. Domenico Dalessandri, s přednáškou o samoligovacích zámcích v lingvální ortodoncii nebo Dr. E. W. Amm, který vystoupil s přednáškou na téma Úvod do lingvální ortodoncie.

Kongresu se zúčastnilo přibližně 200 lékařů a 70 sester.

Nedílnou součástí kongresu byl také zajímavý společenský program, který zahrnoval večeři v Slnečné restauraci, přímo v kongresovém hotelu.

Slovenská ortodontická spoločnosť je odborná a vědecká společnost, sdružující lékaře, projevující zájem o obor ortodoncie. Jejím cílem je podpora zvyšování teoretické a praktické úrovně čelistní ortopedie a její hlavní činností je pořádání odborných akcí pro své členy, v rámci dalšího vzdělávání zdravotnických pracovníků. V současnosti má 212 členů.

GUARANT International spol. s r.o. se již čtvrt století stará o úspěch klientů při organizování mezinárodních kongresů a konferencí ve střední a východní Evropě. Spolu s dokonalou znalostí českého a evropského prostředí zákazníkům garantuje i vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu. S týmem 50 profesionálů organizuje každoročně 60 – 80 akcí v rámci České republiky i zahraničí.

Více informací o akci naleznete zde: http://www.kongressos2016.sk/