CS

Když chcete vědět víc

GUARANT International zorganizoval konferenci pro britského klienta v Londýně


9.11.2015

Dne 6. listopadu 2015 proběhl v Londýně 20th Annual Scientific Meeting, pořádaný společností British Society of Orthopaedic Anaesthetists (B.S.O.A.), která je klientem GUARANT International v rámci služeb Asociačního domu. Jedná se o první konferenci, kterou GI organizoval ve Velké Británii.

Vědecký program se věnoval zejména tématům zaměřeným na pediatrii, řízení rizik a perioperační péči. Celkem se akce účastnilo na 170 delegátů.

Na výročním setkání B.S.O.A vystoupila desítka významných řečníků, která zahrnovala důležité lékaře z oboru. Zajímavou výjimkou mezi nimi byl Hilary Davan Wetton, jeden z nejvýznamnějších britských dirigentů a umělecký ředitel filharmonií London of City a Leicester. Jeho přednáška pojmenovaná,,Je Váš dirigent opravdu nezbytný?“, byla zaměřena na vedení týmu lidí.

V rámci společenského programu, byla pro účastníky připravena slavnostní večeře v Dorchester Library, která patří mezi nejvýznamnější lékařské knihovny na světě.

British Society of Orthopaedic Anaesthetists (B.S.O.A) je specializovaná společnost pro anesteziology se zaměřením na ortopedickou anestezii. Hlavním záměrem společnosti je podpora veřejně prospěšných výzkumů a vzdělávání v oboru ortopedické anestezie. Zároveň si klade za cíl napomáhat rozvoji kontaktů a profesních vazeb mezi ortopedickými anesteziology a podporovat vynikající úroveň ortopedických anestetik.

GUARANT International spol. s r.o. se již téměř čtvrt století stará o úspěch klientů při organizování mezinárodních kongresů a konferencí ve střední a východní Evropě. Spolu s dokonalou znalostí českého a evropského prostředí zákazníkům garantuje i vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu. S týmem 50 profesionálů organizuje každoročně 60 – 80 akcí v rámci České republiky i zahraničí.

Více informací na: http:///www.bsoa.org.uk/conference/2015-meeting/contact/