CS

Když chcete vědět víc

Životní prostředí bylo v říjnu v Praze prioritou


23.10.2015

GUARANT International již po druhé organizoval významnou konferenci World Recycling Convention/ Autumn Round - Table Sessions, probíhající ve dnech 25. - 27. října 2015 v hotelu Hilton Prague Hotel.

World Recycling Convention sliboval po obsahové i organizační stránce nabitý program. Na 800 odborníků z řady evropských i mimoevropských zemí v rámci tří dnů konference diskutovalo nejvýznamnější trendy na mezinárodních trzích v oblasti recyklace. Zaměřili se především na jednotlivé materiály, jako jsou: papír, plast, textil, pneumatiky a gumy, neželezné kovy, olověné baterie a další. Delegáti si vyměňovali cenné informace a zkušenosti v rámci jednotlivých divizí, rozdělených dle tříděných komodit.

Pro všechny účastníky byla v Obecním domě připravena uvítací večeře a menší doprovodné akce, které se konaly v místě pořádání konference.

Bureau of International Recycling (pořádající odborná společnost), je jedinou celosvětovou asociací recyklačního průmyslu. Zastupuje více než 800 firem a 34 přidružených národních federací pro recyklaci ze 70 různých zemí. Hlavním cílem její činnosti je podpora recyklace a udržitelný hospodářský rozvoj.

GUARANT International spol. s r.o. se již téměř čtvrt století stará o úspěch klientů při organizování mezinárodních kongresů a konferencí ve střední a východní Evropě. Spolu s dokonalou znalostí českého a evropského prostředí zákazníkům garantuje i vysokou odbornost, preciznost a profesionalitu. S týmem 50 profesionálů organizuje každoročně 60 – 80 akcí v rámci České republiky i zahraničí.

Více informací na: http:///www.bir.org/conventionwebsite/prague2015/home