CS

Když chcete vědět víc

GUARANT International se stal členem prestižní asociace IAPCO


15.6.2015

Společnost GUARANT International, která již 24 let poskytuje konferenční a asociační služby, se stala členem mezinárodní asociace IAPCO (International Association of Professional Congress Organizers). Asociace IAPCO sdružuje více než stovku profesionálních organizátorů kongresů (PCO) z celého světa.

Posláním asociace je zvyšování standardů kvality služeb svých členů a dalších oblastí kongresového průmyslu prostřednictvím kontinuálního vzdělávání a komunikace s dalšími profesionály. Splněním podmínek členství potvrdila společnost GUARANT International světovou úroveň svých služeb a získala mezinárodní uznání jejich vysoké kvality.

Finální rozhodnutí o přijetí do asociace padlo během setkání výboru IAPCO ve španělské Malaze. Asociace v poslední době zpřísnila podmínky členství i přijímacích procesů a GUARANT International je jedním z prvních nových členů, kteří je oficiálně splnili. Inspektoři IAPCO během své inspekční návštěvy v místě sídla společnosti ocenili zkušenosti a znalosti pracovníků GUARANT International a také stabilitu a dlouhodobou strategii firmy.

„Již v roce 1994 jsme jako první v České republice začali překládat a používat standardy doporučované IAPCO a využívali cenné informace poskytované touto profesionální asociací. Věříme, že nám členství v asociaci bude přínosné jak v oblasti profesionální komunikace, tak v oblasti dalšího zvyšování kvalifikace našeho týmu“, poznamenal u příležitosti podepsání přijímacích dokumentů počátkem června 2015 generální ředitel společnosti GUARANT International Luděk Vocílka.

Za GUARANT International bude vzájemnou komunikaci a spolupráci s asociací zajišťovat Mgr. Tomáš Raboch (Core PCO Manager).

Více informací o asociaci IAPCO najde zde: www.iapco.org