CS

Když chcete vědět víc

Cisco Connect pod taktovkou GUARANT International již posedmé


3.3.2015

GUARANT International letos již posedmé organizuje konferenci Cisco Connect 2015, která patří mezi největší IT konference v České republice. Konference má šestnáctiletou tradici a pravidelně se jí účastní přes tisíc návštěvníků. I v letošním roce proběhne v Clarion Congress Hotelu Praha, a to ve dnech 24. -25. března 2015.

V letošním roce bude zaměřena na koncept Fast IT, který zjednodušuje a automatizuje sítě, zrychluje nasazování nových aplikací, přibližuje virtuální a fyzickou infrastrukturu, propojuje privátní a veřejné cloud služby a poskytuje ochranu před komplexními hrozbami.

Konference se vrací ke dvoudennímu formátu. První den bude doplněn pracovními semináři, na kterých se podílí hlavní partneři konference. Poté bude pokračovat keynote, kde obecenstvo opět uchvátí velkolepá projekce – plátno o celkové velikosti 45 x 6 m. Celá akce bude mít opět zajímavé a nadčasové řešení hlavní scény.

Moderování se ujme Miloš Čermák, šéfredaktor severu ihned.cz. Jedním z nejočekávanějších speakerů je Tomáš Sedláček, uznávaný český ekonom, bývalý ekonomický poradce Václava Havla a autor knihy Ekonomie dobra a zla.

Delegáti se mohou zúčastnit soutěže o nejvtipnější selfie, výherci budou obdarováni jedinečnými smart hodinkami. Stejná cena čeká na i na vítěze studentské soutěže o nejlepší esej na téma „Internet of Things“.

Více informací najdete zde: http://www.cisco.com/web/CZ/ciscoconnect/2015/index.html