RU

Když chcete vědět víc

Stěhujeme se do nových kanceláří


22.11.2019

Již delší dobu jsme hledali prostor pro potřebný další růst a komfortnější řešení stávajících kanceláří. V současném objektu a ani v blízkosti jsme odpovídajíc řešení nenašli a pak se objevila nová příležitost v dynamicky se rozvíjející části Prahy – na Harfě.

Zajímavým bonusem nové lokace je bezprostřední blízkost nejnovějšího konferenčního centra v Praze - 02 universa a největšího multifunkčního prostoru 02 areny.

Naše nové prostory se nachází v prvním patře v nové kancelářské budově s názvem Harfa Office Park Beethoven. Spolu s architektonickou firmou jsme si dali záležet na vybudování zajímavých a inspirativních kanceláří pro společná jednání s klienty i prostor pro týmovou spolupráci zaměstnanců. Na Harfě budeme mít lepší zázemí, více kanceláří, 8 zasedacích místností pro formální meetingy, 3 sedací kouty pro neformální jednání zaměstnanců, moderní technologické vybavení, ale i místnost pro odpočinek a relaxování.

Nová adresa Českomoravská 19 je pro historii GUARANT International zajímavá i z pohledu historie – vždyť první kanceláře firmy byly vlastně jen přes ulici, v objektu Českomoravská 21 (firma zde sídlila od roku 1992 do roku 1994). Vracíme se tak ke kořenům firmy, k počátkům a pevně věříme, že nové sídlo bude i zajímavým impulsem pro další rozvoj a nové příležitosti.

Z výše uvedených důvodů prosíme o zasílání pošty a faktur do poloviny prosince na adresu Na Pankráci 17, Praha 4 a od 15.12. 2019 již na novou adresu. Emaily a telefony zůstávají stejné. Po dobu stěhování kritické infrastruktury (16.prosince) bude na dobu několika hodin pozdržena emailová komunikace a nefunkční pevné linky. Budeme se na vás těšit i osobně od 6. ledna 2020 na nové adrese.

PS: Nová adresa zní Českomoravská 2510/19, Praha 9 - Libeň. Spolu s GI se na novou adresu přestěhuje IDEAS by GUARANT i Association House se společnostmi, které mají sídlo uvedeno na naší stávající adrese.