RU

Když chcete vědět víc

V červnu jsme zorganizovali 8 kongresů a konferencí, přečtěte si nadšené reakce našich klientů


10.07.2019

Červen 2019 byl jedním z nejrušnějších měsíců v historii GUARANT International. Sešlo se během něj 8 kongresů a konferencí ve 4 městech. Náš tým si s nimi ale poradil na jedničku.

Dvou kongresů se zúčastnilo okolo 2000 hostů včetně vystavovatelů – šlo o 14th felasa congress 2019 v Kongresovém centru Praha a 24th WONCA Europe Conference v Bratislavě.

V Praze jsme také uspořádali akce Podzemní stavby Praha 2019, ICAR & IDF/ISO Analytical Week 2019, Joint Meeting on Medicinal Chemistry a International Conference on Heteroatom Chemistry.

V Brně proběhl 19th International European Light Microscopy Initiative Meeting a v Olomouci Olomouc Live Endoscopy 2019. Poslední dva květnové dny jsme navíc pořádali v Istanbulu 22nd MFC Annual Conference.

Za všechny děkovné dopisy klientů uvádíme ten od Ing. Pavla Bucka, člena organizačního týmu desetidenní akce ICAR & IDF/ISO Analytical Week 2019:

Vážená paní Rajtorová a ostatní členové Guarant týmu,

Chtěl bych Vám všem poděkovat za skvěle odvedenou práci na kongresu ICAR/IDF/ISO 2019. Již od počátku naší spolupráce byla ve Vaši společnost vidět vysoká profesionalita a přístup, hluboké znalosti dané problematiky, dlouholeté naakumulované zkušenosti a zaujetí pro projekt. Vysoce také hodnotím kvalitu nabízených služeb a řešení bez kompromisu. Byla to ta nejlepší volba vybrat si Vaši agenturu a jsem nadšený, že jsem to udělal. V případě jakéhokoliv problému jsem si mohl být jistý, že paní Marcela to zařídí.

Nyní dostávám celou řadu jen pozitivních emailů od účastníků, poděkování za dobře zorganizovaný kongres. Jsem moc rád, že byli všichni účastníci spokojeni, měli dobrou náladu a na kongresu se cítili dobře a také bylo hájeno dobré jméno České republiky, Prahy a obou našich organizací (Českomoravské společnosti chovatelů a Vaší agentury).

Práce celého týmu Guarantu má světovou úroveň! V budoucnosti budu agenturu Guarant International vždy doporučovat a jsem připraven Vám dát velice pozitivní reference!

Ještě jednou bych chtěl poděkovat za skvěle odvedenou práci na celém kongresu a třeba někdy v budoucnu znovu.

Sdělte prosím toto poděkování také ostatním ve Vašem dámském klubu.

Děkuji a jsem s pozdravem,

Pavel Bucek

Pročtěte si i další reference od českých a mezinárodních klinetů.

Celkově jsme v prvním půlroce zorganizovali 14 kongresů a konferencí z celkových 36, které nás v roce 2019 čekají.