EN

When You Want To Know More

Dvě ocenění pro klienty GUARANT International: Zorganizovali jsme nejlepší kongres a nejlepší korporátní akci roku 2018!


Apr 4, 2019

Ve středu 3. 4. proběhlo vyhlášení Ambassador Awards Evening, které udílí Prague Convention Bureau pod záštitou Hlavního města Prahy. Oceněni byli i ambasadoři dvou akcí, které GUARANT International vloni zorganizoval: doc. Jan Bělohlávek za mezinárodní kongres EuroELSO 2018 a paní Ines Windisch ze společnosti Zentiva za Zentiva Leadership Meeting.

Kongresem roku 2018 se stal EuroELSO 2018, který zorganizoval GUARANT International v květnu 2018 v Kongresovém centru Praha. Celkem se na něj zaregistrovalo přes 1600 odborníků na mimotělní podporu orgánů z 63 zemí světa a promluvilo k nim 206 řečníků.

Výjimečnou atmosféru významného mezinárodního kongresu pomohl dotvořit i bohatý společenský program a krásné počasí. Kromě hlavního programu akce proběhla mimo jiné i soutěž „Běh pro zdraví“, které se zúčastnilo 30 běžců.

Společnost Zentiva dostala ocenění za korporátní akci roku za Leadership Meeting, který tým IDEAS by GUARANT International uspořádal v listopadu 2018 pro 120 top manažerů a manažerek Zentivy z 18 zemí Evropy. Cílem setkání bylo interaktivní formou představit novou strategii společnosti.

Ambassador Awards Evening si klade za cíl ocenit renomované české vědce, profesory, lékaře a další špičkové odborníky, kteří zastupují Českou republiku a Prahu v mezinárodních odborných asociacích, aktivně lobují ve prospěch destinace a posléze se také zapojují do práce přípravných vědeckých, programových nebo organizačních výborů mezinárodních kongresů a konferencí konaných v hlavním městě. Slavnostní večer, který proběhl letos již podesáté, organizuje Prague Convention Bureau v prostorách Rezidence primátora hl. m. Prahy.

Gratulujeme našim skvělým ambasadorům i projektovým manažerkám Jitce Puldové (EuroELSO 2018) a Veronice Brejchové (Zentiva Leadership Meeting) a jejich kolegům a kolegyním, kteří se na akcích podíleli!