EN

When You Want To Know More

Odborníci na léčbu anomálií v postavení zubů a zubních oblouků se sejdou v Českém Krumlově, budou se zabývat i moderními 3D technologiemi


Oct 2, 2018

Ve dnech 4. – 6. října 2018 se koná XIX. kongres České ortodontické společnosti. Akce proběhne v historických prostorách Zámecké jízdárny v Českém Krumlově.

Hlavními tématy letošního kongresu jsou retence zubů (zuby, které se neprořežou do zubních oblouků), léčba II. tříd (situace kdy je dolní čelist vzhledem k horní uložena více vzadu) nebo využití 3D technologií v praxi.

Účastníci se mohou těšit na řadu významných zahraničních i domácích hostů. Hlavními řečníky budou prof. Adrian Becker a prof. Stella Chaushu, světově uznávaný tým z univerzity Hadasah v Jeruzalémě zabývající se retencí zubů.

Kromě hlavního programu kongresu proběhne i odborná sekce pro ortodontické asistentky a zubní techniky. Celou akci zakončí prezidentský večer, který bude inspirovaný barokně rokokovými kulisami v Zámecké jízdárně.

Česká ortodontická společnost je naším dlouhodobým klientem. V minulých letech organizoval GUARANT International kongres ČOS například v Liberci či Olomouci.

Více informací naleznete na: http://kongrescos.cz/.