CS

Když chcete vědět víc

V Londýně se v příštích dnech kromě hostů královské svatby setká také 560 lékařů v rámci kongresu Evropské laryngologické společnosti


15.5.2018

Ve dnech 16. - 19. května 2018 pořádá GUARANT International ve Velké Británii kongres Evropské laryngologické společnosti. Letošní 12. ročník se koná v Londýně a delegáti z celého světa se sejdou v unikátních prostorách Queen Elizabeth II Centre.

Kongres představí některé z nejnovějších průlomů v oblasti laryngologie a souvisejících oborů. Klíčové přednášky budou mimo jiné zaměřeny na témata, jako je anestézie komplikovaně přístupných dýchacích cest, idiopatická subglotická stenóza (chorobné zúžení v podhlasivkové oblasti) u dospělých, poranění rekurentního hrtanového nervu při odstranění štítné žlázy nebo nové terapeutické oblasti v neurolaryngologii.

Odborný program byl navržen tak, aby zaujal mladé i zkušené lékaře ze všech částí světa, a otevřel tak možnosti pro výzkum a spolupráci na regionální i globální úrovni. Pro delegáty je také připraveno 13 výukových kurzů a 2 video sekce zaměřené mimo jiné na onkologické metody v laryngeální chirurgii.

Kongres se uskuteční v největším konferenčním centru v Londýně přímo naproti Westminsterskému opatství – vynikající lokace prostor přinese špičkovým odborníkům ideální zázemí.

Více informací o akci naleznete zde: http://www.els2018.org/.