CS

Když chcete vědět víc

Setkání BSOA tentokrát v Praze


4.11.2017

Ve dnech 2. až 3. listopadu 2017 proběhlo v Praze 22. výroční mezinárodní vědecké setkání společnosti BSOA (British Society of Orthopaedic Anaesthetits), která je již třetím rokem váženým klientem GUARANT International v rámci služeb Association House.

Hlavním tématem letošního ročníku byla anestezie v ortopedické chirurgii. Jednotlivé panely vědeckého programu se potom zabývaly bolestí a velkými ortopedickými operacemi; anestezií při operacích páteře z chirurgické a anestetické perspektivy; extrémní medicínou a jejími novými důkazy, které formulují novou praxi nebo perioperačními faktory ovlivňující funkční výsledek v komplexní ortopedické chirurgii. Paralelně s akcí proběhly dva workshopy věnující se bezpečnějšímu polohování pacientů. Celkem se letošního ročníku zúčastnilo více než 220 delegátů včetně významných hostů a řečníků jako jsou prof. Michael Mythen, prof. Timothy Briggs, Dr. Daniel Martin a Dr. Ram Krishnan.

Příští rok se členové Britské společnosti ortopedických anesteziologů a odborníci v oboru mohou těšit na 23. výroční mezinárodní konferenci, která se bude konat v největší nemocnici Velké Británie, Queen's Medical Centre v Nottinghamu.