CS

Když chcete vědět víc

CLAUDiN Membership Management Systém


6.11.2017

Rádi bychom Vám představili nový produkt oddělení Association House, který zcela jistě usnadní práci s členskou základnou Vaší odborné společnosti nebo asociace.

Membership management systém CLAUDiN je plně automatizovaný a samoobslužný on-line software, který umožňuje snadnou a rychlou registraci a správu členů Vaší asociace. Velkou výhodou systému je možnost nastavení registračního formuláře na míru včetně potvrzujících emailů s pokyny k platbě, kontakty na zástupce odborné společnosti a s dalšími instrukcemi dle Vašeho přání. Úhrady členských poplatků probíhají přes zabezpečenou on-line platební bránu, systém také nabízí možnost úhrady bankovním převodem.

Prostřednictvím membership systému CLAUDiN a díky jeho integraci se systémem pro správu obsahu webových stránek je možné jednoduše ověřovat přístup členů do uzavřených sekcí webových stránek společnosti. Integrace se softwarem pro rozesílání hromadných emailů umožňuje kontaktovat členy prostřednictvím personifikovaných emailových zpráv.

V případě zájmu o bližší informace k systému nás neváhejte kontaktovat na info@associationhouse.cz.

Rádi Vám pomůžeme růst!

Association House