CS

Členství

Členství


IAPCO - The International Association of Professional Congress Organisers

GUARANT International je členem Mezinárodní asociace profesionálních organizátorů kongresů (IAPCO). IAPCO sdružuje profesionály, kteří se ve své činnosti zabývají pořádáním kongresů, konferencí a special eventů. Cílem asociace je neustálé zvyšování standardů kvality v oboru kongresového průmyslu. Na své členy klade IAPCO velmi vysoké nároky a vyhrazuje si právo je v případě poklesu kvality jimi poskytovaných služeb také vyloučit. Členství v asociaci je tak zárukou prvotřídní kvality práce profesionálního organizátora.

Více informací na www.iapco.org

ICCA - International Congress and Convention Association

GUARANT International je členem Mezinárodní kongresové a konferenční asociace (ICCA).
ICCA je největší asociace specialistů na organizování, dopravu a ubytování na mezinárodních setkáních a akcích. Sestává z téměř 1000 členských firem a organizací ve více než 90 zemích po celém světě. ICCA umožňuje svým členům využívat synergie a sdílet potřebná data a know-how.

Více informací na www.iccaworld.com

Prague Convention Bureau - PCB

Patříme mezi zakládající členy Prague Convention Bureau (PCB). Hlavním posláním PCB je posílit kladné povědomí o hlavním městě Praze jako kongresové a turistické destinaci, zvyšovat příjmy a podporovat ekonomický růst města. Prague Convention Bureau je nezisková organizace založená v roce 2008, která spolupracuje s Pražskou informační službou - Prague City Tourism, Magistrátem hlavního města Prahy, Českou centrálou cestovního ruchu (CzechTourism) a Asociací hotelů a restaurací České republiky.

Více informací na www.pragueconvention.cz

European Society of Association Executives

Jsme členem European Society of Association Executives (ESAE). ESAE je přední evropská společnost reprezentující a podporující vzdělávání vedoucích pracovníků asociací v Evropě. ESAE se zaměřuje na poskytování ideální platformy pro výměnu informací a znalostí pro evropské manažery na seniorní úrovni.

Více informací na www.esae.org

Bratislava Tourist Board

Náš slovenský GUARANT International patří k zakládajícím členům organizace Bratislava Tourist Board, zaměřené na podporu a propagaci incomingu. Organizace rozvíjí a propaguje všechny formy cestovního ruchu, podporuje jejich prezentaci, vytváří platformu spolupráce soukromého a veřejného sektoru v oblasti cestovního ruchu. Řídí, iniciuje a koordinuje rozvoj cestovního ruchu v Bratislavě. Plní úlohu Convention Bureau a zabezpečuje informační servis pro návštěvníky města prostřednictvím svých turistických center.

Více informací na www.visit.bratislava.sk

Slovak Convention Bureau

Slovak Convention Bureau bylo založeno v říjnu 2010. Hlavním cílem SCB je aktivně podporovat Slovensko a jeho kongresový potenciál a tím zajistit růst eventů v jednotlivých regionech Slovenska. Za cíl si také klade podporu cestovního ruchu v regionech a podporu propagace jednotlivých členských subjektů.

Více informací na http://www.slovakconvention.sk/bureau.html

AMC Institute - Association Management Companies Institute

Stali jsme se členem institutu, sdružujícího firmy zaměřené na poskytování služeb asociačního managementu. Tato asociace poskytuje profesionální podporu a prostředky pro své členy za účelem podpory obchodu a pomáhá jim být o krok napřed v nových trendech. Cílem AMC institutu je prosazovat tzv. best practice (osvědčené postupy) a tím podporovat průmysl. Mimo jiné nabízí také vzdělávací semináře pro členy tak, aby se mohli učit jeden od druhého.

AMC institut zastupuje více než 180 společností, zaměřených na poskytování služeb asociačního managementu, které se starají o více než 1800 profesionálních asociací.

Více informací na http://www.amcinstitute.org/