CS

Členství

Členství


IAPCO - The International Association of Professional Congress Organisers

GUARANT International je členem Mezinárodní asociace profesionálních organizátorů kongresů (IAPCO). IAPCO sdružuje profesionály, kteří se ve své činnosti zabývají pořádáním kongresů, konferencí a special eventů. Cílem asociace je neustálé zvyšování standardů kvality v oboru kongresového průmyslu. Na své členy klade IAPCO velmi vysoké nároky a vyhrazuje si právo je v případě poklesu kvality jimi poskytovaných služeb také vyloučit. Členství v asociaci je tak zárukou prvotřídní kvality práce profesionálního organizátora.

Více informací na www.iapco.org

ICCA - International Congress and Convention Association

GUARANT International je členem Mezinárodní kongresové a konferenční asociace (ICCA).
ICCA je největší asociace specialistů na organizování, dopravu a ubytování na mezinárodních setkáních a akcích. Sestává z téměř 1000 členských firem a organizací ve více než 90 zemích po celém světě. ICCA umožňuje svým členům využívat synergie a sdílet potřebná data a know-how.

Více informací na www.iccaworld.com

Prague Convention Bureau - PCB

Patříme mezi zakládající členy Prague Convention Bureau (PCB). Hlavním posláním PCB je posílit kladné povědomí o hlavním městě Praze jako kongresové a turistické destinaci, zvyšovat příjmy a podporovat ekonomický růst města. Prague Convention Bureau je nezisková organizace založená v roce 2008, která spolupracuje s Pražskou informační službou - Prague City Tourism, Magistrátem hlavního města Prahy, Českou centrálou cestovního ruchu (CzechTourism) a Asociací hotelů a restaurací České republiky.

Více informací na www.pragueconvention.cz

European Society of Association Executives

Jsme členem European Society of Association Executives (ESAE). ESAE je přední evropská společnost reprezentující a podporující vzdělávání vedoucích pracovníků asociací v Evropě. ESAE se zaměřuje na poskytování ideální platformy pro výměnu informací a znalostí pro evropské manažery na seniorní úrovni.

Více informací na www.esae.org

Bratislava Tourist Board

Náš slovenský GUARANT International patří k zakládajícím členům organizace Bratislava Tourist Board, zaměřené na podporu a propagaci incomingu. Organizace rozvíjí a propaguje všechny formy cestovního ruchu, podporuje jejich prezentaci, vytváří platformu spolupráce soukromého a veřejného sektoru v oblasti cestovního ruchu. Řídí, iniciuje a koordinuje rozvoj cestovního ruchu v Bratislavě. Plní úlohu Convention Bureau a zabezpečuje informační servis pro návštěvníky města prostřednictvím svých turistických center.

Více informací na www.visit.bratislava.sk

Slovak Convention Bureau

Slovak Convention Bureau bylo založeno v říjnu 2010. Hlavním cílem SCB je aktivně podporovat Slovensko a jeho kongresový potenciál a tím zajistit růst eventů v jednotlivých regionech Slovenska. Za cíl si také klade podporu cestovního ruchu v regionech a podporu propagace jednotlivých členských subjektů.

Více informací na http://www.slovakconvention.sk/bureau.html